1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакате да правите додека врне?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  ама мава во најблиско дрво :)
   
  На МериСелест му/ѝ се допаѓа ова.
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Да имам секс со комшиката :)
  Зезам .. да испаднам и да си го гледам како врне .. и тоа да седам или на дожд или настрана од него :)
   
 3. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Да пцујам додека не престане :biggrin
   
 4. Rosana

  Rosana Староседелец

  Зачленет на:
  24 јуни 2012
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  499
  сакам да шетам на дождот, или да седам дома и да гледам филм со другарките или дечкото :)
   
 5. Kiril

  Kiril Активен Член

  Зачленет на:
  24 јуни 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Убаво е дожчето е благодет. Посебно летното за шетање :cool:
   
 6. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  да си седам и да уживам дури врне нешто најубо на свет :)
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  сакам дома, да си лежам, да уживам и да гледам некое филмче...
   
  На Bum-Bum, Legioner и Kiril им се допаѓа ова.
 8. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Да се затворам во соба, да седам во темница и да уживам
   
  На Kiril му/ѝ се допаѓа ова.
 9. LadyD

  LadyD Полноправен Член

  Зачленет на:
  5 јули 2012
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  26
  да спијам
   
 10. freak

  freak Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  120
  Излегувам на прозор и го гледам дождот. Го обожавам мирисот на дожд. А понекогаш кога врни седам ан тераса и читам книга или пишам во дневникот :)
   
  На kones му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: