Што сакате да правите додека врне?

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,685
3,863
1,183
Да имам секс со комшиката :)
Зезам .. да испаднам и да си го гледам како врне .. и тоа да седам или на дожд или настрана од него :)
 

Rosana

Староседелец
24 јуни 2012
267
499
1,063
сакам да шетам на дождот, или да седам дома и да гледам филм со другарките или дечкото :)
 

freak

Староседелец
18 јуни 2012
190
120
1,043
23
Битола
Излегувам на прозор и го гледам дождот. Го обожавам мирисот на дожд. А понекогаш кога врни седам ан тераса и читам книга или пишам во дневникот :)
 
  • Like
Реакции: kones