1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакате да правите додека врне?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Што правите кога надвор истура од дожд?

  rain.jpg
   
  На Loner, TIGERWOMAN31SK и Nightmare_f им се допаѓа ова.
 2. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Да одам надвор на дождот или да спијам :cloud
   
 3. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Да спијам. Особено ако наутро кога ќе се разбудам ме дочека силен дожд, се што сакам е да се завртам од другата страна и да продолжам да спијам...
   
  На КрисТина К. му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  ДОЖД(inlove)
  заљубена сум у дождот...па секогаш кога врне излегувам надвор и се шетам...секако без чадор(inlove)
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  Да спијам ! :sleep
   
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Мене најубаво ми е, кога врне и да си лежам и да го служам дождот како тропа по покривот. Милина.
   
  На sweetgirl, МериСелест, Luckky и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Да спијам, или да седам со другарките, кафе-муабет :)
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Исто така обожавам кога врне да се бањам во море. :D
   
  На AnaMi, She и Nightmare_f им се допаѓа ова.
 9. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Ако одиме по логикава Англичаниве треба по цел ден да спијат:biggrin
  И мене ми се спие и да го слушам како врне на покривот:)
   
  На Хоуп* и The Tramp им се допаѓа ова.
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Истото што и кога не врне;)само што ке е малку мокро:giggle
  (да водам љубов):eekops:
   
  На TIGERWOMAN31SK, Pavle и Hexasto им се допаѓа ова.

Сподели: