Што сакате да правите додека врне?

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,333
1,153
Ако одиме по логикава Англичаниве треба по цел ден да спијат:D
И мене ми се спие и да го слушам како врне на покривот:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп* and The Tramp