1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kiril
Последна активност:
6 јули 2013 во 20:48
Зачленет на:
24 јуни 2012
Мислења:
181
Допаѓања:
127
Поени од трофеи:
43
Пол:
Машки
Роденден:
8 февруари 1989 (Возраст: 30)
Локација:
Струмица

Сподели:

Kiril

Активен Член, Машки, 30, од Струмица

“You only live once, but if you do it right, once is enough.” 24 јуни 2012

Kiril последен пат беше виден/а како:
6 јули 2013