1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакате да правите додека врне?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. La Bruha :)

  La Bruha :) Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  157
  Да седам на балкон со друштво, да пијам кафе и да играм јамб :)
   
  На Arkantos и melpomena им се допаѓа ова.
 2. hannibal

  hannibal Нов член

  Зачленет на:
  12 јуни 2013
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  16
  Кога врне, филм, секс, мазење, лежење...сите овие работи ако се измиксаат немам проблем да врне и цел месец :D
   
 3. Mameha

  Mameha Староседелец

  Зачленет на:
  9 јуни 2013
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  Кога врни најубаво ми е да слушам како тропкаат капките дожд на прозорецот и да набљудувам надвор, ме релаксира :)
  Го сакам мирисот на дожд. Понекогаш ми смета дождот кога сакам да излезам,а надвор врни па ќе ми ја упропасти косата, ќе ми ја навитка :rolleyes:
  А најмногу кога врни полека сакам kiss on the rain :D
   
 4. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  секс ме асоцира на врнежливо време
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 5. theowndemon

  theowndemon Полноправен Член

  Зачленет на:
  8 јули 2013
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  33
  Сакам да лежам и да слушам како врни.
   
  На Rosana му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Да си се гушкам со дечкоми(inlove)
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Да спијам
   
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  A najloso e koga vrne da trcas po apostolka nakaj doma , da se sopnes i apostolkata da ti ostane pozadi tebe skinata ,
  da ja zemes vo raka i da prodolzis da trcas,kako sto trcas da zgazis na kamce ama malo :) i koga ke vlezes vo vlez da lelekas i doma da si vlezes ;) :)
   
 9. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
 10. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Да шетам на дождот во придружба со некое добро албумче кое се поклопва со врнежливото време :).
   

Сподели: