Што сакате да правите додека врне?

hannibal

Нов член
12 јуни 2013
24
16
3
40
Кога врне, филм, секс, мазење, лежење...сите овие работи ако се измиксаат немам проблем да врне и цел месец :D
 

Mameha

Староседелец
9 јуни 2013
365
819
1,103
Вселената
Кога врни најубаво ми е да слушам како тропкаат капките дожд на прозорецот и да набљудувам надвор, ме релаксира :)
Го сакам мирисот на дожд. Понекогаш ми смета дождот кога сакам да излезам,а надвор врни па ќе ми ја упропасти косата, ќе ми ја навитка :rolleyes:
А најмногу кога врни полека сакам kiss on the rain :D
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
788
1,133
Skopje
A najloso e koga vrne da trcas po apostolka nakaj doma , da se sopnes i apostolkata da ti ostane pozadi tebe skinata ,
da ja zemes vo raka i da prodolzis da trcas,kako sto trcas da zgazis na kamce ama malo :) i koga ke vlezes vo vlez da lelekas i doma da si vlezes ;) :)
 

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
26
Битола
Да шетам на дождот во придружба со некое добро албумче кое се поклопва со врнежливото време :).