Thrashbt
Реакции
86

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Нели, бенд ипол :D Сограѓани ти се таму, Оризо и компанија.
  Thrashbt
  Thrashbt
  Не знам дали знајш, али Оризо има емисија Hard'n'Heavy се вика, за рок/метал музика. И порано имаше контакт линија за да се јавиш. Му се јавува некој и му вика: Ориз брат најглуп си. И вратката на Оризо: Можи сум најглуп, ама има и поглупи од мене.
  existence
  existence
  Абе Ориз бе. Ја скапа од промовирање емисијата и да не знаев сега сакам-неќам знам :D Еве му гледам по некое интервју... туѓ срам ме јаде.
  Thrashbt
  Thrashbt
  И алал да му е на тој шо има нерви да стапни во неговио кафич. Свака му част.
  тебе мислам дека те знам... кај учеше средно: медицинско?
  Thrashbt
  Thrashbt
  Да, средно медицинско учев.
  Jackal
  Jackal
  фармација така? ако е така тогаш ме знајш и јас те знам .. пиши ми во порака ко ке го видиш ова да ти кажам ко јсум..:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…