1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Thrashbt
Последна активност:
31 мај 2019 во 14:05
Зачленет на:
6 октомври 2012
Мислења:
233
Допаѓања:
86
Поени од трофеи:
1,038

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
25 октомври 1993 (Возраст: 26)
Локација:
Битола

Сподели:

Thrashbt

Староседелец, Машки, 26, од Битола

Thrashbt последен пат беше виден/а како:
31 мај 2019
  1. existence
   existence
   Нели, бенд ипол :D Сограѓани ти се таму, Оризо и компанија.
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Thrashbt
    Thrashbt
    Не знам дали знајш, али Оризо има емисија Hard'n'Heavy се вика, за рок/метал музика. И порано имаше контакт линија за да се јавиш. Му се јавува некој и му вика: Ориз брат најглуп си. И вратката на Оризо: Можи сум најглуп, ама има и поглупи од мене.
    29 октомври 2015
   3. existence
    existence
    Абе Ориз бе. Ја скапа од промовирање емисијата и да не знаев сега сакам-неќам знам :D Еве му гледам по некое интервју... туѓ срам ме јаде.
    29 октомври 2015
   4. Thrashbt
    Thrashbt
    И алал да му е на тој шо има нерви да стапни во неговио кафич. Свака му част.
    29 октомври 2015
  2. parvati
   parvati
   Хепи брдеј сатанисту од Битола : ) ххх
   поздраф нездраф
   1. Thrashbt
    Thrashbt
    Епа, ај фала
    25 октомври 2012
  3. Jackal
   Jackal
   тебе мислам дека те знам... кај учеше средно: медицинско?
   1. Thrashbt
    Thrashbt
    Да, средно медицинско учев.
    12 октомври 2012
   2. Jackal
    Jackal
    фармација така? ако е така тогаш ме знајш и јас те знам .. пиши ми во порака ко ке го видиш ова да ти кажам ко јсум..:)
    13 октомври 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  25 октомври 1993 (Возраст: 26)
  Локација:
  Битола