1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
hannibal
Последна активност:
19 јули 2013 во 23:10
Зачленет на:
12 јуни 2013
Мислења:
24
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
28 мај 1980 (Возраст: 39)

Сподели:

hannibal

Нов член, Машки, 39

hannibal последен пат беше виден/а како:
19 јули 2013