1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакате да правите додека врне?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Кога врне се радувам оти имам лозје (ако е мирен дождот де ) ....инаку се сакам да правам , да се шетам, да одам на кафе , да седам дома да глеам филм, сакам да седам на тераса особено пролетните дождови коа се...сакам дожд ама сакам и сонце потоа...е едно нешто не ми се допаѓа а тоа е кога дождот е проследен со грмотевици:confused:
   
 2. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  Кога грми е најинтересно.Додава посебен ефект на целата таа прекрасна атмосфера :)
   
 3. Lollypop

  Lollypop Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  197
  [​IMG]
  kissing in the rain..има нешто поубаво? :sram
   
  На Lena, $3Я3|\||)&p&†Y, Сара.13 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  [​IMG]
   
  На melpomena и $3Я3|\||)&p&†Y им се допаѓа ова.
 5. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Да шетам на дожд,нешто најубаво :D
   
 6. ShadowFienD

  ShadowFienD Нов член

  Зачленет на:
  1 јануари 2013
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  9
  Јас да спијаммм!Најбоље.:sleep
   
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Да продаам кишобрани
   
  На Angiie, The Tramp, Сара.13 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  да спијам или да гледам некој филм
   
 9. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  да се тегнам во кревет.....
   
  На Vladus и Сара.13 им се допаѓа ова.
 10. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  Да пцујам
   

Сподели: