1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакате да правите додека врне?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  ...почина времето, кога сакав да шетам надвор, ко ретардирана док врне, да ме наврни, зошто? ...дека будала. А, имав и уште едно другарче шо сакаше така и си седевме надвор да не накисни, така стоевме само, одевме до продавница, трчавме... Божји диЗастЕр.
  Сега додека врне, сакам дома да си седам, да си спијам, да гледам ТВ, некое филмче, еве и сега моментално многу врне, па се најдов на форумов, неслучајно.
   
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Да си се гушкам со мажето и да си пиеме кафе :) :kafe
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Исто што и кога не врне :))) Само малку порасеана сум :)
   
 4. TheSaint

  TheSaint Нов член

  Зачленет на:
  9 ноември 2016
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  13
  Се освен надворешни активности. Воопшто не сакам дожд.
   
 5. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Да спијам
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Да си се плескаме со дадето,јас тоа би сакал само :cool:
   
 7. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93
  Да седиме и да се гушкаме со дечкото
   
  На пријателство му/ѝ се допаѓа ова.
 8. пријателство

  пријателство Активен Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
 9. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Da gledam nesto na internet
   
 10. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  отварам чадор


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: