Што ви е најпривлечно кај жена/маж?

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Карактер најпрво,насмевка,очи и добар задник (ако сум девојче ми се допаѓаат момчиња со убави заадници:giggle)
Ме потсети на една моја драга особа со муабетов:igra

Инаку онтопик... најпривлечно... па уште и кај жени....!?!?!?
Штикли, бордо лакирани нокти... темно црвен кармин на уста, во последно време и виткана коса...
Воглавно тоа е!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Female

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Ајме, интернетов што богатства држи. :D
Предмалце читав што ги палело жените кај мажите. Резултатите се овие:
1. Насмевка
2. Задник/тело
3. Машкоста кога се оцртувала (или во оригинален пренос - слабо надрвен кога се оцртува преку фармерки):frantic
Па слабо бе. :D
На останатите позиции, не помалку битни...раце со испакнати вени и големи дланки, како и средени брача јајета што не се таласале многу пошто така биле поубави за играње. И кад је пошло, налетав и на слика во тој контекст...ниска жена и висок маж. :zelen
sex bunny.gif
 

Butterfly^^

Истакнат Член
7 јануари 2013
239
271
373
Најбитна е енергијата што ќе ми го привлече вниманието. Таа харизма, шарм, став, позитивност ... тоа е тоа главното!
И најубавиот лепотан ако не знае да ме насмее, не знае како да ми го разубави денот, и самото негово присуствоо ако не ме исполнува мене ... џабе е, не можам да го гледам на тој начин.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ајме, интернетов што богатства држи. :D
Предмалце читав што ги палело жените кај мажите. Резултатите се овие:
1. Насмевка
2. Задник/тело
3. Машкоста кога се оцртувала (или во оригинален пренос - слабо надрвен кога се оцртува преку фармерки):frantic
Па слабо бе. :D
На останатите позиции, не помалку битни...раце со испакнати вени и големи дланки, како и средени брача јајета што не се таласале многу пошто така биле поубави за играње. И кад је пошло, налетав и на слика во тој контекст...ниска жена и висок маж. :zelen
Отвори ја прикачената датотека 21165

Описот најмногу ме асоцира на дизелаш-џанак :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Описот најмногу ме асоцира на дизелаш-џанак :D
Епа ете, учете што треба за да бидете нечиј копнеж.
Али непребол беа описите кога ги читав. Рака ли сакаат да ги гали, лопата ли да ги рине. :eek:
И да се потсетиме:
Во рубриката „Рекоа за привлечноста“ - слабо надрвен кога се оцртува преку фармерки.
А маживе да пишете дека привлечна ви е цицка зашилена ко пирамида, сексисти ќе сте. :unsure
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and diva orhideja

Katry

Нов член
6 декември 2014
5
9
3
Cмислата за хумор,рацете,начинот на движење на телото кога оди,полна уста,насмевката и погледот. :pusi
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Јас па брада пуштам.
smiley-killing-himself.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Katry

Метаморф

Истакнат Член
5 декември 2014
299
334
173
28
На прво место карактер,па да оди нормално ко човек не како мисиркиве со штикли шо се,полни усни,убави заби,слаба да е и со остар поглед.