Што ви е најпривлечно кај жена/маж?

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Искрено , момци што имаат тело и фаца гром а карактер лом , за мене се ужасно непривлечни луѓе . Џабе му е убавото лице и плочките на стомакот , ако не знае два збора да сврзе и да муабети на секоја тема . Додај на тоа и " сељачки " манири и изјави од типот " маче , да видиш каква пи**а ми се пушташе денес , ја одбив бидејќи сум со тебе " .. моментално одам да повратам некаде (puke)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Насмевка, очи, коса, карактер.