1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
poslusen
Последна активност:
5 ноември 2019 во 02:29
Зачленет на:
8 јануари 2016
Мислења:
30
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
618
Пол:
Машки
Роденден:
11 јули 1983 (Возраст: 36)

Сподели:

poslusen

Корисник со 10 казнени поени, Машки, 36

poslusen последен пат беше виден/а како:
5 ноември 2019