1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви е најпривлечно кај жена/маж?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Libra, 19 февруари 2012.

 1. Libra

  Libra Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
  Што најмногу ве привлекува кај жена-девојка/маж-дечко??
  Очи,коса,лице,тело,карактер,....комбинации од овие???

  Мене најпривлечно ми е убава насмевка,очи и поглед кој нема да ме остави рамнодушна. А и добро газе :D :angel
   
  На Loner и parvati им се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Е паѓам на убава насмевка :D
  Потоа, секако очите, косата.
  Но сепак, карактерот е пресуден.
   
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Прво што забележам се дланките,потоа насмевката. Но карактерот е најважен. :)
  Да се надополнам исто така и смисла за хумор.
   
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  avatar lol
  naravno smisla za muabet , kultura karakter : ) toj of hemiju a od fiziku naravno nokcHinja : ) gze :trepka
   
  На Luckky, Nightmare_f, Sugar и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Очите.
   
  На LMFAO и parvati им се допаѓа ова.
 6. Minnie

  Minnie Активен Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  127
  Очите,насмевката и телото.:wub
   
  На Rosana му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lorejn

  Lorejn Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  82
  Косата, обавезно да е кратка, но не премногу... па потоа очите и насмевката.:rolleyes
   
  На Andrea Bloodbucket и Minnie им се допаѓа ова.
 8. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Гради хахаххахахааааааааа
   
  На Foxboro, Scars и JaMi им се допаѓа ова.
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Насмевка (особено ако има дупчиња мммммммммммммммм (inlove) ) атлетско градено тело, голем грб и јаки бицепси :biggrin
   
  На Loner, WomanInRed, lovely и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Карактер! колку сака нека биде убава згодна еблеста, карактер на девојче! не да ми се понаша ко коњ
   
  На Roxelana, 84 sk_Y ^_-, fantina и уште 10 други им се допаѓа ова.

Сподели: