1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Штотуку подготвив...

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Baronessa, 15 февруари 2012.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  заборави зејтин или не треба?
   
 2. EmilijaS

  EmilijaS Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 јануари 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  39
  Не треба.
   
 3. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
 4. Headache

  Headache Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јуни 2016
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  72
  [​IMG]
  @Lizbeth да те пофалам јас ти кога не сакаш сама... :D
  П.С верувам твоите се поубави!
   
  На Lizbeth му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lizbeth

  Lizbeth Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2016
  Мислења:
  130
  Допаѓања:
  188
  [​IMG]
   
  На Mnogo Bitno и Headache им се допаѓа ова.
 6. vitocorleone

  vitocorleone Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  75
  Допаѓања:
  39
  Јас кафе си сварив :rofl
   
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  DSC_1396.JPG
   
  На Mnogo Bitno, Headache и Prashina им се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  "Палачинки" од банана и јајца со малку сладолед од ванила.

  палачинки банана јајце.png
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,190
  Допаѓања:
  2,260
  Грав, сеуште се вари :)
   
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794

Сподели: