1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
vitocorleone
Последна активност:
6 јули 2016 во 14:17
Зачленет на:
27 јуни 2012
Мислења:
75
Допаѓања:
39
Поени од трофеи:
1,018

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
30 јули 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

vitocorleone

Староседелец, Машки, 30

Не се расправај со будала. Луѓето можеби нема да ја воочат разликата. 2 јули 2016

vitocorleone последен пат беше виден/а како:
6 јули 2016