1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Headache
Последна активност:
21 ноември 2016 во 20:43
Зачленет на:
14 јуни 2016
Мислења:
50
Допаѓања:
72
Поени од трофеи:
18
Пол:
Машки
Роденден:
28 мај 1988 (Возраст: 31)

Сподели:

Headache

Полноправен Член, Машки, 31

Headache последен пат беше виден/а како:
21 ноември 2016