Штотуку подготвив... | Црнобело Форум

Штотуку подготвив...

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
Торта со смокви, сабајле ама, не штотуку. :zelen
Многу лесна, а и прилично вкусна, со природни шеќери претежно.