1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Штотуку подготвив...

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Baronessa, 15 февруари 2012.

 1. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  тука постирајте слики од она што моментало или неодамна сте го подготвиле...
  ова е нешто што јас пред околу 3часа го спремив...
  [​IMG]
   
  На Sugar, Snape и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Вкусно. :) Јас ништо не зготвив, готован сум... :D
   
  На angela_ane, Mila Kunis, parvati и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  ццццц, абе каде вакви слики, штотуку дојден од тренинг :))))))
  Инаку штотуку подготвив, протеински шејк, стек, и ориз :)
   
 4. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  [​IMG]
  вака нешто ми излезе само без праските,си ставив суви кајсии + шлаг од јагода :D
   
  На Sugar, КрисТина К., parvati и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Јас направив крофни, но ги изедовме... Слика во друга прилика.:)
   
  На КрисТина К. и parvati им се допаѓа ова.
 6. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  Photo0487.jpg
   
  На Baronessa и Glorry им се допаѓа ова.
 7. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  salatka.jpg
   
  На Sugar, ipopovski, Glorry и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Лупиш, сецкаш, јадеш :D
  [​IMG]
   
  На Sugar, She, КрисТина К. и уште 7 други им се допаѓа ова.
 9. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  [​IMG]
   
  На MoonFairy, Sugar, КрисТина К. и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Јас за доручек направив хот дог шпагети :giggle
  Фотографија0566.jpg

  Се варат со малку зејтин,сол а откако ќе се сварат се става 2-3 лажици павлака. Се јаде со кечап или сирење :wub
   
  На antonio, MoonFairy, Sugar и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели: