1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Размислувањата на момче одгледано од лезбејки (видео)

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од Реми, 4 јули 2012.

 1. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Нормално дека нема да сакам да се случи такво
  нешто,но не осудувам никого како
  што кажав.И јас не би имала срце да го оставам детето
  подобро би абортирала.
   
 2. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Е тој е проблем. Ти не ги осудуеш, а ја не сакам такви људи на свет да има, и ќе остану на тој мислење много много време.
  Различни људи смо, неможе сви исто да мислимо јебига.
   
 3. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Што толку ви пречат тие што се хомо?ЕДноставно заборавете дека постојат и решен проблем за сите.Секој си има право да си одлучи што ќе биде,ние не сме никој да осудуваме некого
   
 4. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  шо мислам јас за геј браковите?
  како и секогаш ги подржувам(y)
  секој човек на планетава има право да биде тоа што сака, без разлика дали другите ќе прифатат или не.
  уствари кој ги fuck остали, ако мене ми е арно?

  и секако сум за, да посвојуваат деца, еве на дечково да не му фали нешто?
   
  На BlackTulip, LMFAO и Blondie им се допаѓа ова.
 5. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Људи можемо 100 године да се карамо, сви имамо различни мишлења, ја ги исто такој мрзу њима, тој што сам пишаја не ги сакам не ги мрзу ово оно у прв пост тој е зашто ги покривам мржње, немора да ми ги знае свак, али ке ви кажу дека си ги мрзу поштено, и ако би се десила таква геј парада, ја сс мои 15 године ке искочу и ке разбију на некога главу и сви знаемо дека лижев гз на ЕУ и она ги дозволила тиај параде како да се покаже дека ги почитуе човекови права, а ми балканци толко памет носимо па смо се запнале за у ЕУ затој само на сви ке ги поручу едн стих од песму: "Широка вам Европа, па тамо идите и радите шта знате а овде ћу бре педеру да јебем матер".
   
 6. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Сите хомосексуалци доаѓаат од хетеросексуалци по твое нормални. Значи.. не е можно да ги снема хомосексуалците. Колку и да се убиваат по логори, повторно нови ќе се раѓаат. Немој вакви глупави и нецивилизирани постови да пишуваш... не доликува некој во 21 век да размислува како тебе.
   
 7. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  :rolleyes: Ајде веке,кај дискутирате вон темата плус не ви доликува и да се навредувате.
  Секој на својот став и нема што да се разубедувате.
   
 8. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Зошто пишуваш офтопици? Темава е за геј популацијата, а форумов е за дискусија. Незнам зошто не сфаќаш... Ако нема што да дополниш во врска со темава, повлечи се, и остави ги другите да дискутираат.
   
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Ова не ми личи за дел од пост ни за геј популација а уште помалку за темата.
  А што е темата нема да ти напишав,си пишува во воведот а и во насловот.
  Има општа тема за геј популација,а оваа си има конкретен сегмент за што е отворена.
   
  На redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 10. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Темава е поврзана со хомосексуалноста, а на видеото јасно се гледа нормална, паметна личност одгледана од хомосексуален пар. Што само го потврдува фактот дека хомосексуалците се нормални луѓе, способни да оформат семејство и да одгледуваат деца. Ако има нешто да дополниш во врска со темата, пиши, ако не, пријатно. Не сакам да се карам, ама навистина ми е без врска да се пишуваат офтопици.
   

Сподели: