Размислувањата на момче одгледано од лезбејки (видео)

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
Тија можев да си посвоив.
Муабет е за педери. Ај овакој едн пример .. Ти родиш, и по некои различни околности немоеш да га чуваш дете, и га оставаш у болницу за посвојување. И некои педери га посвоив. Што онда? Драго ќе ти биде да ги гледа тој дете куде се лижев пред њега?
Куде се плескав по гзови?
Нормално дека нема да сакам да се случи такво
нешто,но не осудувам никого како
што кажав.И јас не би имала срце да го оставам детето
подобро би абортирала.
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,274
1,911
1,123
Kumanovo
Нормално дека нема да сакам да се случи такво
нешто,но не осудувам никого како
што кажав.И јас не би имала срце да го оставам детето
подобро би абортирала.
Е тој е проблем. Ти не ги осудуеш, а ја не сакам такви људи на свет да има, и ќе остану на тој мислење много много време.
Различни људи смо, неможе сви исто да мислимо јебига.
 

Blondie

Староседелец
19 февруари 2012
612
1,085
1,093
Што толку ви пречат тие што се хомо?ЕДноставно заборавете дека постојат и решен проблем за сите.Секој си има право да си одлучи што ќе биде,ние не сме никој да осудуваме некого
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
шо мислам јас за геј браковите?
како и секогаш ги подржувам(y)
секој човек на планетава има право да биде тоа што сака, без разлика дали другите ќе прифатат или не.
уствари кој ги fuck остали, ако мене ми е арно?

и секако сум за, да посвојуваат деца, еве на дечково да не му фали нешто?
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Људи можемо 100 године да се карамо, сви имамо различни мишлења, ја ги исто такој мрзу њима, тој што сам пишаја не ги сакам не ги мрзу ово оно у прв пост тој е зашто ги покривам мржње, немора да ми ги знае свак, али ке ви кажу дека си ги мрзу поштено, и ако би се десила таква геј парада, ја сс мои 15 године ке искочу и ке разбију на некога главу и сви знаемо дека лижев гз на ЕУ и она ги дозволила тиај параде како да се покаже дека ги почитуе човекови права, а ми балканци толко памет носимо па смо се запнале за у ЕУ затој само на сви ке ги поручу едн стих од песму: "Широка вам Европа, па тамо идите и радите шта знате а овде ћу бре педеру да јебем матер".
 

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
380
299
63
Тај демократија га и поремети народ . Кој што сака да прави? Банда без команда? Е тој не иде пријателе. Само комунизам, и тој онј на Стаљина би га освестија овј народ. Нема ни п***р да се види, а и тија од твој тип, што ќе бидев против режим...
Добро е што ми нормални људи добро ќе живимо.
Сите хомосексуалци доаѓаат од хетеросексуалци по твое нормални. Значи.. не е можно да ги снема хомосексуалците. Колку и да се убиваат по логори, повторно нови ќе се раѓаат. Немој вакви глупави и нецивилизирани постови да пишуваш... не доликува некој во 21 век да размислува како тебе.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
:rolleyes: Ајде веке,кај дискутирате вон темата плус не ви доликува и да се навредувате.
Секој на својот став и нема што да се разубедувате.
 

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
380
299
63
:rolleyes: Ајде веке,кај дискутирате вон темата плус не ви доликува и да се навредувате.
Секој на својот став и нема што да се разубедувате.
Зошто пишуваш офтопици? Темава е за геј популацијата, а форумов е за дискусија. Незнам зошто не сфаќаш... Ако нема што да дополниш во врска со темава, повлечи се, и остави ги другите да дискутираат.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Зошто пишуваш офтопици? Темава е за геј популацијата, а форумов е за дискусија. Незнам зошто не сфаќаш... Ако нема што да дополниш во врска со темава, повлечи се, и остави ги другите да дискутираат.
Сите хомосексуалци доаѓаат од хетеросексуалци по твое нормални. Значи.. не е можно да ги снема хомосексуалците. Колку и да се убиваат по логори, повторно нови ќе се раѓаат. Немој вакви глупави и нецивилизирани постови да пишуваш... не доликува некој во 21 век да размислува како тебе.
Ова не ми личи за дел од пост ни за геј популација а уште помалку за темата.
А што е темата нема да ти напишав,си пишува во воведот а и во насловот.
Има општа тема за геј популација,а оваа си има конкретен сегмент за што е отворена.
 
  • Like
Реакции: redhead

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
380
299
63
Ова не ми личи за дел од пост ни за геј популација а уште помалку за темата.
А што е темата нема да ти напишав,си пишува во воведот а и во насловот.
Има општа тема за геј популација,а оваа си има конкретен сегмент за што е отворена.
Темава е поврзана со хомосексуалноста, а на видеото јасно се гледа нормална, паметна личност одгледана од хомосексуален пар. Што само го потврдува фактот дека хомосексуалците се нормални луѓе, способни да оформат семејство и да одгледуваат деца. Ако има нешто да дополниш во врска со темата, пиши, ако не, пријатно. Не сакам да се карам, ама навистина ми е без врска да се пишуваат офтопици.