1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Размислувањата на момче одгледано од лезбејки (видео)

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од Реми, 4 јули 2012.

 1. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Луѓе убаво си е дадено од господ за дете се подребни двајца од различен пол, сега можеме да се расправаме до 101 и назад. Кај нас мислам дека сеуште не се одобрени тие хомосексуални бракови и посвојување деца. Ако некогаш ги одобрат тие геј паради, нека парадираат 1 ден или 2 и готово, ако се уфилмаат како во Белград ке искочиме ке им скшиме глава и толку.
   
 2. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Како да се уфилмаат како во Белград? Колку што знам во Белград имало парада и ги нападнале поради тоа - толку. Или мафнале некое знаменце повеќе отколку што требало?

  А инаку со последново "ќе им искршиме глава и толку" покажуваш огромно ниво на зрелост, не знам како да ти опишам..
   
  На Mardy Bum, redhead и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 3. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Па се уфилмаа, почнаа да ги пцујат навивачите, лани лежеа по болници пеерите, а оваа година сакаат 8 дена по Белград да шетаат. Навивачите и луѓето кои ги мразат, педерите ги навредуваат, ги нарекуваа болни во разумот. Се правеа многу силни бидејќи државата ги признала. Ги провоцираат и на крај го добија, исто ке биде и оваа година.
   
 4. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  :|

  Во ред, благодарам на информацијата...

  Толку од мене во темава.
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Сите знаеме дека хомосексуалноста е нормална, вродена сексуална ориентација, задно со хетеросексуалноста и бисексуалноста. Па зошто на возрасни, нормални личности да не им се дозволи да основаат семејство?

  Ги поддржувам хомосексуалците, мора да го имаат елементарното човеково право - да засноваат заедница со свој партнер и семејство со него.
   
  На BlackTulip и Coelho им се допаѓа ова.
 6. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Ако можев нек си направив деца кој ги брани :D
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Има сурогат мајки, има деца за посвојување.. се има, само треба измени на законот.
   
  На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Не брат.. треба логор. Нема педери - нема овакви расправе :)
   
 9. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Ај биди добар и ти посети логор. Убав помин. Прати честитка...

  Или не.

  (Се извинувам уште сега за коментаров колку да не морам утре)
   
 10. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Хомосексуалците на никаков начин и на никој не наштетуваат. Незнам зошто толку омраза за нешто што е нормално, вродено и што не може да се промени. Како би ти било тебе некој да те мрази оти си хетеро?
   

Сподели: