Размислувањата на момче одгледано од лезбејки (видео)

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Дечкото од видеото е доказ дека 2 хомосексуални родители можат исправно да одгледаат дете. :kafe

Авторите на песната треба да се казнат, не е нормално да се шири непотребна омраза.
Зашто да гу избришев, како што ти имаш твое право да се изразиш и да дадеш твое мислење, такој можев и они, на пример ти туј тој га работиш сс пишан збор, они преко музику се изјаснуев, и како што гледаш много људи га поддржуев!
 
  • Like
Реакции: 990Freak

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
380
299
63
Зашто да гу избришев, како што ти имаш твое право да се изразиш и да дадеш твое мислење, такој можев и они, на пример ти туј тој га работиш сс пишан збор, они преко музику се изјаснуев, и како што гледаш много људи га поддржуев!
(wasntme)

Не те разбрав убаво, зато да не ти е чудно ако цитирам нешто сосема друго, што не е поврзано со твојот пост.

Тој во песната шири непотребна омраза за одредена група на луѓе, а дечкото од видеото си ја кажува само вистината, дека хомосексуалците се способни да основаат семејство и правилно да одгледуваат деца. (nod)
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,274
1,911
1,123
Kumanovo
(wasntme)

Не те разбрав убаво, зато да не ти е чудно ако цитирам нешто сосема друго, што не е поврзано со твојот пост.

Тој во песната шири непотребна омраза за одредена група на луѓе, а дечкото од видеото си ја кажува само вистината, дека хомосексуалците се способни да основаат семејство и правилно да одгледуваат деца. (nod)
Пријателе, уз дужно поштовање ... престани више да га тупиш за тија педери, и глеј си твоју работу. ок?
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Темава е за тоа. Така да... (shake)
(wasntme)

Не те разбрав убаво, зато да не ти е чудно ако цитирам нешто сосема друго, што не е поврзано со твојот пост.

Тој во песната шири непотребна омраза за одредена група на луѓе, а дечкото од видеото си ја кажува само вистината, дека хомосексуалците се способни да основаат семејство и правилно да одгледуваат деца. (nod)
(facepalm) (facepalm) (facepalm) (facepalm) (facepalm)
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Исто такој ке ги замолу модератори нека гу затворив тему доста се препуцувасмо
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Ја мислам дека нема во тоа ништо лошо али лично не го сакам и не го препорачувам тоа за мене не е семејство детето треба да има баланс од машко и женско да ги има подршките од двата различни пола а не од двата иста незнам за мене тоа е suck
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
Две лезбејки одгледале момче...ха, што е следно?
Обид за деноминација потполна на моралните вредности во општеството...бој факс хис 2 хорни мамс.|-(
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,761
786
1,133
Skopje
Ако знаете некое такво кажете, јас ќе го чувам и него и мамичките ! ;)(brokenheart)
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
У бестрага, да ти страв да оставиш дете у дом...ке го посвојат лезбејки.:zelen