Coelho | Црнобело Форум
Coelho
Реакции
493

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Ми се допаѓа
  Реакции: Coelho
  Coelho
  Coelho
  Еј да ти кажам ни јас не знам. Насекаде. Ти? :)
  melpomena
  melpomena
  Тука сум јас,поминувај чат пат и ти,и пронајди се каде си :*
  Ај лајк ју :) Поздрав
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Scars and Coelho
  melpomena
  melpomena
  Ај лајк хим ту,џст ај кам ту сеј....иф ај чејнџ мај мајнд ај вил тел хим :)
  Coelho
  Coelho
  Големи, убави поздрави и до двете. :)
  Coelho
  Coelho
  Малку да забришеш прашина на профилов? :) Поздрав и до тебе Мел. :)
  melpomena
  melpomena
  Се немаме затекнато на некоја од темите одамна,па морав овде да ми те поздравам :)
  Coelho
  Coelho
  Еми знам. Ќе се најде некоја добра нова тема, па ќе почнам пак со реферат-коментарите. :)
  Браво дечко, најискрено секогаш кога ќе прочитам твој пост нависина се чудам. Навистина пишуваш на многу високо ниво, а и ми делуваш како таква личност -вискоко образована. Ретко некој со стабилни мислења... (Y)
  Големо Здраво :*
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Coelho
  Coelho
  Coelho
  Здраво убава, извини што не ти вратив порано - само што се вратив од одмор! :)
  Scars
  Scars
  Ааа,некој добро се одморил. Се надевам дека преубаво си поминал :)
  Coelho
  Coelho
  Одлично беше!
  ме заборави :sram поздрав до тебе ;)
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Coelho
  Coelho
  Coelho
  Не, не. Никако. Само бев зафатен многу со школо. Очекувај порака!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…