1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Coelho
Последна активност:
26 јули 2015 во 22:11
Зачленет на:
2 април 2012
Мислења:
286
Допаѓања:
493
Поени од трофеи:
663
Пол:
Машки
Локација:
Скопје
Професија:
Ученик

Сподели:

Coelho

Староседелец, Машки, од Скопје

Coelho последен пат беше виден/а како:
26 јули 2015
  1. melpomena
   melpomena
   Кај си ти?
   1. На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Еј да ти кажам ни јас не знам. Насекаде. Ти? :)
    22 ноември 2013
   3. melpomena
    melpomena
    Тука сум јас,поминувај чат пат и ти,и пронајди се каде си :*
    22 ноември 2013
  2. WomanInRed
   WomanInRed
   Ај лајк ју :) Поздрав
   1. На Scars и Coelho им се допаѓа ова.
   2. melpomena
    melpomena
    Ај лајк хим ту,џст ај кам ту сеј....иф ај чејнџ мај мајнд ај вил тел хим :)
    16 декември 2012
   3. Coelho
    Coelho
    Големи, убави поздрави и до двете. (:
    16 декември 2012
  3. Scars
   Scars
   :)))
   1. На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Еј, Убава. (: Како си?
    22 септември 2012
   3. Scars
    Scars
    Super :) Nemav vreme da sednam na forumov pa si rekov
    da te posetam malku :$
    23 септември 2012
  4. melpomena
   melpomena
   Поздрав :*
   1. На WomanInRed, Scars и Coelho им се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Малку да забришеш прашина на профилов? (: Поздрав и до тебе Мел. (:
    20 септември 2012
   3. melpomena
    melpomena
    Се немаме затекнато на некоја од темите одамна,па морав овде да ми те поздравам :)
    20 септември 2012
   4. Coelho
    Coelho
    Еми знам. Ќе се најде некоја добра нова тема, па ќе почнам пак со реферат-коментарите. (:
    20 септември 2012
  5. Hip.Hop_MKD
   Hip.Hop_MKD
   Браво дечко, најискрено секогаш кога ќе прочитам твој пост нависина се чудам. Навистина пишуваш на многу високо ниво, а и ми делуваш како таква личност -вискоко образована. Ретко некој со стабилни мислења... (Y)
   1. На Scars и Coelho им се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Благодарам многу! (:
    12 август 2012
  6. Scars
   Scars
   Големо Здраво :*
   1. На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Здраво убава, извини што не ти вратив порано - само што се вратив од одмор! (:
    9 август 2012
   3. Scars
    Scars
    Ааа,некој добро се одморил. Се надевам дека преубаво си поминал :)
    9 август 2012
   4. Coelho
    Coelho
    Одлично беше!
    9 август 2012
  7. JaMi
   JaMi
   хелоууууу
   1. На Scars31 и Coelho им се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Добро вечер, како сме? :))
    7 јуни 2012
   3. JaMi
    JaMi
    одличнооо !!! ти како си ? :))))
    7 јуни 2012
   4. Coelho
    Coelho
    Супер, супер. :)
    7 јуни 2012
  8. Scars
   Scars
   ме заборави :$ поздрав до тебе ;)
   1. На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Не, не. Никако. Само бев зафатен многу со школо. Очекувај порака!
    31 мај 2012
  9. Primrose
   Primrose
   Убав аватар. Го сакам цртанов...
   1. На Scars31, *Anna, Ivan4e и уште 3 други им се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Primrose
    Primrose
    Мхм.
    И мудар мајмун is awesome мајмун. (:
    30 април 2012
   4. Coelho
    Coelho
    Хахаха, да, да. Рафики.
    30 април 2012
   5. Primrose
    30 април 2012
  10. Scars
   Scars
   само сакав да те поздравам ;)
   1. На Lady* и Coelho им се допаѓа ова.
   2. Coelho
    Coelho
    Благодарам на поздравот и еден убав поздрав и до тебе. (:
    26 април 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Локација:
  Скопје
  Професија:
  Ученик