1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пријатни кафулиња во Скопје

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Blueberry, 14 февруари 2012.

 1. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Арабеска, многу пријатно место и тренд, нормално за кафе шема. :kafe
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  Кажите местенца низ Скопјето у стилот на Ајриш паб, Аја Лезет, кафе Магор ...
   
 3. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Ахам и јас сум бил во Арабеска и знам дека е навистина луксузно и отмено и башка пријатно беше
   
 4. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Дефинитивно Аја Лезет и Магор ми се онака најопуштени и најпријатни.:)
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Магор нели беше кај што има книги кафичов:rofl
  Ти излагаш да се релаксираш во кафич или во библиотека идеш:biggrin
   
  На redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  И двете.Излагам да се релаксирам,ама ако има книги таму што сум јас крива.:rofl
   
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Битно прават убаво кафе што е со прифатлива цена:) А и нема лоша музика.
   
  На redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Има и добри книги.:)
   
 9. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Не бе брат зезанцијата е дека си кажуваме книги со редхет и коа видов кај излага ми дојде као цел ден седи дома и читка и и се јавува дечко и,АЈДЕ ДОСТА ПРЕД КНИГИ АЈ НА КАФЕ и излагат и пак у кафич да чита:D
   
  На redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Кога искачам со дечко,нормално дека не читам.:D
   

Сподели: