Пријатни кафулиња во Скопје

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Дефинитивно Аја Лезет и Магор ми се онака најопуштени и најпријатни.:)
Магор нели беше кај што има книги кафичов:rofl
Ти излагаш да се релаксираш во кафич или во библиотека идеш:biggrin
 
  • Like
Реакции: redhead

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Магор нели беше кај што има книги кафичов:rofl
Ти излагаш да се релаксираш во кафич или во библиотека идеш:biggrin
Битно прават убаво кафе што е со прифатлива цена:) А и нема лоша музика.
 
  • Like
Реакции: redhead

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Битно прават убаво кафе што е со прифатлива цена:) А и нема лоша музика.
Не бе брат зезанцијата е дека си кажуваме книги со редхет и коа видов кај излага ми дојде као цел ден седи дома и читка и и се јавува дечко и,АЈДЕ ДОСТА ПРЕД КНИГИ АЈ НА КАФЕ и излагат и пак у кафич да чита:D
 
  • Like
Реакции: redhead

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Не бе брат зезанцијата е дека си кажуваме книги со редхет и коа видов кај излага ми дојде као цел ден седи дома и читка и и се јавува дечко и,АЈДЕ ДОСТА ПРЕД КНИГИ АЈ НА КАФЕ и излагат и пак у кафич да чита:D
Кога искачам со дечко,нормално дека не читам.:D