Пријатни кафулиња во Скопје

Swatkata

Староседелец
26 јуни 2014
49
16
1,008
Океј ми е Кватро во Кисела Вода,не е скапо и има убав амбиент посебно лето или пролет.
 
  • Like
Реакции: Mnogo Bitno

Ballet is my life

Истакнат Член
9 јуни 2018
298
104
153
Бистро опера пуб
Најкомотно. Секој ден со балетско друштво сум таму
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,870
935
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Капан Ан, Менада е ок... Пивница не знам дали спаѓа во оваа категорија, но ако има добра свирка - може.
Може и K8 - кога ќе падне шеќерот и притисокот во исто време :)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Изи, Белиер, Конак мислам дека се едни од ретките што имаат баш пријатна атмосфера и не се некако на пик ниту одат луѓе што сакаат да се на пик. Баш фини места, само малку гласната музика знае да засмета ама јебига кафич е сепак не старечки дом :)