1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пријатни кафулиња во Скопје

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Blueberry, 14 февруари 2012.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Да во тие улици, добро е уште ме држи умот :D
   
 2. Lady Lawyer

  Lady Lawyer Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 јули 2016
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Up caffee, ne e loso ama na tarasata letno vreme e mnogu zesko
   
 3. Praetorian

  Praetorian Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  325
  Допаѓања:
  395
  Perla Bianca. Причина- за 300 ден имате фамилијарна пица, две кафиња и две палачинки :)
   
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Некoј штo бил вo 7г еспресo дa ми кaже кaкo е? Атмoсферa, квaлитет, цени?
   
 5. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Ние вчера бевме и госпожа редхед некеше да седне
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,748
  Допаѓања:
  768
  AUSTRIAN PALACE - Скопска Чаршија ;):cool::kafe
   
 7. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,012
  Zoshto?Ne e ubavo? Mene mi lici na prijatno mesto.
   
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Баш сакам деновиве да појдам, имаат интересни „коктели“ со кафиња. Башка и лептокарија е пријатно кафе место.
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Кај млечен има така добри кафичи, Ли кафе би го издвоила како еден од покомотните.
  На плоштад ап кафе е добро во центар си ама ко да не си и така :)
   
  На Priroden му/ѝ се допаѓа ова.
 10. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,485
  Допаѓања:
  3,760
  Нема добар кафич без добар муабет и луѓе.
   

Сподели: