Пријатни кафулиња во Скопје

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
326
396
1,063
Perla Bianca. Причина- за 300 ден имате фамилијарна пица, две кафиња и две палачинки :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Некoј штo бил вo 7г еспресo дa ми кaже кaкo е? Атмoсферa, квaлитет, цени?
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Кај млечен има така добри кафичи, Ли кафе би го издвоила како еден од покомотните.
На плоштад ап кафе е добро во центар си ама ко да не си и така :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Priroden