Пријатни кафулиња во Скопје

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Што е финтава со чадорите? Ниту од сонце те штитат ко што треба ниту па од дожд
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
  • Like
Реакции: ●Untouchable°

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Да ве прашам,каде-во кои кафулиња во Скопје е пријатно за роденден?Нема да биде големо друштво...
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Да ве прашам,каде-во кои кафулиња во Скопје е пријатно за роденден?Нема да биде големо друштво...
Пробај во Џовани во Лептокарија, Жапон на рузвелтова до Галери, (т.е. секое кафуле таму е топ), Ли кај Млечен (малку поскап), Кашмир, Аладин (ако уште работи) во ГТЦ.