1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пријатни кафулиња во Скопје

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Blueberry, 14 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  T-club , Get, Venezzija ,Posta ;)
   
 2. Едно Чудно Дете

  Зачленет на:
  17 декември 2015
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  0
  • Не пишувајте повеќе мислења едно под друго, користете го копчето „измени“.
  Гнездо на улица Македонија

  DejaVu во Capitol Mall

  Тренд

  Кала
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  12924463_481722962024407_8285770966270889800_n.jpg
  Revija - Лептокарија :kafe:kafe
   
  На ●Untouchable°, Xenia и $3Я3|\||)&p&†Y им се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Што е финтава со чадорите? Ниту од сонце те штитат ко што треба ниту па од дожд
   
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Баш е кул и супер изгледа, секој ми вели наредна посета на Скопје да одам Ревија пошто било преубаво :D
  Па ќе наминам ко ќе сум послободен :D
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  Na drugar moj e , epten e ubavo longe bar e ;)
   
 7. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  389
  Допаѓања:
  134
  Да ве прашам,каде-во кои кафулиња во Скопје е пријатно за роденден?Нема да биде големо друштво...
   
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Пробај во Џовани во Лептокарија, Жапон на рузвелтова до Галери, (т.е. секое кафуле таму е топ), Ли кај Млечен (малку поскап), Кашмир, Аладин (ако уште работи) во ГТЦ.
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Кашмир не е кај Грчка амбасада?
   
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Малку погоре, али у близина е.
   

Сподели: