1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Едно Чудно Дете
Последна активност:
15 мај 2016 во 16:59
Зачленет на:
17 декември 2015
Мислења:
10
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
16 мај 1989 (Возраст: 30)
Локација:
Скопје

Сподели:

Едно Чудно Дете

Нов член, Машки, 30, од Скопје

Едно Чудно Дете последен пат беше виден/а како:
15 мај 2016