1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пријатни кафулиња во Скопје

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Blueberry, 14 февруари 2012.

 1. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  најпријатно се чувствувам во коктел бар,за кафенце или за коктелче
  прекрасна услуга,приступачни цени и убава музика:)
  многу често на долги муабети со пријателки одеме таму
   
 2. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Кала (y)
   
  На Anakin му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Angie-sty

  Angie-sty Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 јули 2013
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  4
  По Ленинова што се најде успат Кашмир, Њу Ејџ, Браво - Буњаковец .. Во чаршија од самата помисла ми е пријатно, а тек па да седам .. (happy)
  Чаршија ми е класифициран ко втор дом, или сум дома (читај: на клупи во населба) или во чаршија. По пријатно место АМИН!
   
 4. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  чат пат у Coffee House Drama :)
   
 5. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Spalato Caffe на Партизанска не е лошо кафуле. Ептен е слатко местенцево, со шарени столици, многу цвеќиња и одлична денска атмосфера. Таман за едно ладно макијато или коктелче за освежување.
   
 6. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
 7. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  A со оглед на тоа што имаат пристојни цени (коктели по промотивна цена од 80 ден , Хајнекен за 90 ден) уште послатко е :)
  Бев пред некој ден,навечер. Пријатна атмосфера и добра услуга(y)
   
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 9. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Арабеска, топ место - бев и на прославата на роденденот во петокот и беше феноменално.
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,489
  Допаѓања:
  14,400
  ма дај ти се молам систер,ти ли?! :cool: Кај е шемата таму е систерот :igra(hug)
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: