Пријатни кафулиња во Скопје

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
270
204
1,043
Флуид, Бариста, Пабо, горе еден на планет во ѓорче еднаш сум била супер е и 3 маллски кафулиња
 

3pi0

Староседелец
25 февруари 2012
246
275
1,063
Скопје
akkprosport.mk
кафе бар Харизма, во Аеродром... Мојот втор дом!
мирно е, нема многу галама и имаат најубави палачинки а и пиците не се лоши,
а и келнерките не се за фрлање...
 
  • Like
Реакции: JaMi

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
кафе бар Харизма, во Аеродром... Мојот втор дом!
мирно е, нема многу галама и имаат најубави палачинки а и пиците не се лоши,
а и келнерките не се за фрлање...
Харизма во Бисер така?
Мене ми е многу на пат некако, мислам дека цела прашина ќе ја голтнеш, ако не дај боже седнеш надвор да испиеш кафе.
Мислам ако во случај претходно не ги фрснеш со некоја пепељара тоа дечишта ко пуштени од ланци што се, и што трчаат ко да излегле од кафез:unsure
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Инфинито позади универзална е супер местенце. Башка и кригла темно пиво е 80 ден.​
 

VULKAN-PEPEL

Истакнат Член
24 март 2012
160
126
343
кафе бар куба е топ меѕтенце бев за прв пат пред некој ден интересно но и забавно