Колку деца би сакале да имате?

4FUN

Староседелец
3 март 2012
894
1,988
1,093
4 - какви сакаат нека бидат (машки - женски), само нека има две близначиња ! :gus (nod)
 
  • Like
Реакции: Taa Sum.. and Trouble

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,130
1,066
113
Скопје
www.statik-group.com
Сите ми викаат дека сум себичен околу ова прашање, но еве за да не испаднам кретен едно дете би ми било сосема доволно.
Јас обожавам деца и уживам кога на децата на моите соседи им купувам смоки/лижавчиња/сладолед и ги шетам во парк или пак ги повозувам во кола.
Но бар сега не се чуствувам способен нити пак доволно одговорен да имам повеќе од едно дете.
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum