1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Колку деца би сакале да имате?

Дискусија во форумот 'Деца' започната од Sesil, 14 март 2012.

 1. Jagoda

  Jagoda Нов член

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Две едно машко една женско Марта и Горјан
   
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
  Три деца сакам да имам.За имиња незнам.
   
 4. Traviesa

  Traviesa Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 јуни 2016
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  15
  Едно сигурно. :) Сакам деца и сакам да се остварам како мајка. Секако не можам да знам како ќе биде во иднина, ама во моментов не се замислувам рецимо со четири деца околку мене. (shake)
   
 5. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
 6. Just Smile

  Just Smile Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2019
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  22
  3 или 4
  1/4 исполнето:D
   
  На Ballet is my life и violetmoon им се допаѓа ова.

Сподели: