Колку деца би сакале да имате?

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
300
230
1,043
Колку и какви деца би сакале да имате коа ке стапите во брак? Кои имиња би им ги дале?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee