Колку деца би сакале да имате?

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
моја луда сперма нека каже : ) ја би сакаја 2, а она што сака како сака незнам
Ако ти ја оставиш нејзе да бира без стоп...Ке имаш доволно за еден фудбалски тим :D
 
  • Like
Реакции: Caci and parvati

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
3 - две машки и едно девојче(едното од машките ќе се вика дефинитивно Марко):)
 

marjan

Истакнат Член
13 февруари 2012
489
657
93
Bitol, Bitola, Macedonia
по по со е ова сите сакаат близнаци (happy) ај ке ги прашам мајка ми и татко ми за рецептот па ке ви казам како до близнаци :rofl:rofl