Колку деца би сакале да имате?

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
376
516
393
едно машко или едно женско...:biggrinама И аКо од прва се погодат близнаци би било супер (happy)
 
  • Like
Реакции: Dee Dee and marjan

Gabriela

Активен Член
19 февруари 2012
145
139
43
23
2машки и да се викаат трајче(на татко ми името да го носи) и марио
 
  • Like
Реакции: Dee Dee