1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
marjan
Последна активност:
18 октомври 2013 во 17:20
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
489
Допаѓања:
657
Поени од трофеи:
93
Пол:
Машки
Локација:
Bitol, Bitola, Macedonia

Сподели:

marjan

Истакнат Член, Машки, од Bitol, Bitola, Macedonia

Јас навистина не очекувам ниту барам многу од луѓето. 28 февруари 2012

marjan последен пат беше виден/а како:
18 октомври 2013