1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
x3m
Последна активност:
25 март 2012 во 15:45
Зачленет на:
17 февруари 2012
Мислења:
137
Допаѓања:
169
Поени од трофеи:
43

Следачи 1

Пол:
Машки
Локација:
Скопје
Професија:
Студент

Сподели:

x3m

Активен Член, Машки, од Скопје

x3m последен пат беше виден/а како:
25 март 2012