1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Стефанија
Последна активност:
1 ноември 2012 во 01:26
Зачленет на:
19 февруари 2012
Мислења:
156
Допаѓања:
233
Поени од трофеи:
43
Пол:
Женски
Роденден:
јануари 9

Сподели:

Стефанија

Активен Член, Женски

Не е важно колку те мразат другите...Се додека имаш некој кој те сака! 5 мај 2012

Стефанија последен пат беше виден/а како:
1 ноември 2012