1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како го доживувате форумот?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Gemini, 25 јуни 2012.

 1. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  ако некој воопшто сака и може да научи
   
 2. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  тоа си е идивидуална работа, битно материјалот за учење е тука. :)
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Едноставно кажано ЗАБАВНО !!!
   
  На Marchisio му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Не само овој, општо сите форуми ми се едно виртуелно катче со различни фацки. Кои остри, кои лигави, кои само се бунат и им фали нешто, на други пак демек ништо не им фали, пука од газолижење и лицемерие.
  Кој сака да се докаже, кој сака во сенка, некој само плаче за лајкчиња, друг сака сериозно да дискутира.
  Место кај што ќе најдеш и корисни работи и беспотребни глупости.
  Сепак е интересно и секој форум си има своја нота.
  Овој ми се допаѓа оти е мирен и ненатрупан со неколку илјади членови од кои не се знае ни кој пие, ни кој плаќа.
   
  На violetmoon, diva orhideja, Prashina и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. ~ Скарлетка ~

  ~ Скарлетка ~ Активен Член

  Зачленет на:
  25 октомври 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  204
  као место каде што кога одам времето лета... претежно... ама само за позитивности и ако не ми е денот за пар негативни коментари во темите каде е дозволено и по некоја критика на места каде не е :sram
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  неколку месеци подоцна: како бавча за "работење", сеење некои чудни билки...
   
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Порано на форумов имаше ликови ( некои се сеуште присутни) кои апсолутно се заслужни за позитивната мисла што ја имам за ова место.
  - Се сеќавам кога со Гонзо правевме бизнис план- да отвориме менувачница за семена течност, бидејќи немавме капитал за банка.:facepalm2
  - Се сеќавам кога со Mila Kunis зборувавме на тема: уште 2 менструаци и нова година, или уште 70 дркања и крај на светот, како беше тоа 21.12.2012:unsure
  - Се сеќавам кога со parvati раповавме на темата за рими, и кога lady_blue ни ги бришеше мислењата.:mad:
  - Се сеќавам кога сакав да ја земам бегалка Electra од Дебриште ли се викаше тоа кај бањите - колку ме лажеше тоа жениште а јас пак сиромав се и верував.
  - Се сеќавам со TheCat , melpomena , JaMi , ScoobyDoo , Luckky Aristokrat и многу други игравме табланет на менување аватар...леле леле:eek:
  - Се сеќавам и на форумската свадба на foREVer и Frank ( чинам 048 беше во тоа време )...е колку само романтично, па како сум плачел, черешна се од корен корнеше....:place
  - Со Sarah кога постиравме во хит на денот по 5 пати на ден...темата изгледаше како хит на часот.:igra
  - Кога стегнав следи ја Kitty , а следев само 2ца мрднати од форумов и ниту една девојка...па дури и од харемот- задоволството е мое кити.;)
  - Се присетувам и на психоанализите што ги пишувавме, форумскиот речник, и 24 часовната активност со 10тици известувања во минута во дискотеката Харем, и многу други убави моменти...:sreken
  Мислам во тоа време форумот го доживував како заедница/ биг фемили со многу хумор и љубов помеѓу форумџиите, а сега како секој друг форум- онака обично за тепање време и досада.
   
  На BlackTulip, WomanInRed, Mila Kunis и уште 11 други им се допаѓа ова.
 8. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Уф сега се депримирав, кај ме потсети ми недостига тоа време.
  Ми текнува колку се смеев со солзи кога ве читав овде. А кај се стварно членовите, па половината ги снема.
   
  На Y1K991, JaMi, Prashina и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Го заборави радиото што го имавме на форумов па сегашната супермодераторка Sarah пушташе музика и поздравуваше а јас и давав преку скајп џинглови :)
   
  На Prashina, Selma и The_Mayor им се допаѓа ова.
 10. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Ќе бидам искрен. Сум зел два дена одмор во 2012-та за да дремам на форумов, му велев на шефот дека сум болен. Имаше забава тука. Многу членови....Само триесетина фб пријателства имам од овој форум.
  Да се согласувам со Мајорот. Порано беше интересно. Сега не. Сега отворам еднаш дневно.
   
  На WomanInRed, Luckky, Hip.Hop_MKD и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели: