1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како го доживувате форумот?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Gemini, 25 јуни 2012.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  И кај и да е ќе си идеш засекогаш нели :zelen

  Вака кога ве читам порано ова порано она, ми недостига, сакам да се врати тоа време... што ве спречува и сега да се забавувате ко тогаш? Давајте предлози, отварајте теми, заживејте го форумов ,потрудете се да биде како порано, па жалете се дека не е можно. Ако не пробате од каде ќе знаете дека нема надеж да биде и подобро од некогаш?

  Сами на себе веќе сме си досадни, знаеме кои сме и кои ни се ставовите. Тоа што најмногу ни треба е нови интересни членови и повеќе акција од старите.
   
  На WomanInRed, Saladin, parvati и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Јас си отворам нови теми и сам си реплицирам во нив, hence се забавувам :frantic
   
  На Altaïr, WomanInRed, Luckky и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Не можеш да ја споредиш гужвата од пред 22-24 месеци со оваа сега. Хоупче го знаеш она: Секогаш се враќаме, таму каде што сме биле среќни.
  Пис мачко :D
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Леле да аххахаха, и знам една вечер за секој посебна песна, кој како доживувам. Се сеќавам декаја пуштив i got the power и поздрав од модераторите.
   
  На Y1K991, Ана-Каренина, The_Mayor и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ја форумот го доживувам како форум. Замисли.
   
  На escape и melpomena им се допаѓа ова.
 6. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  Многу форумџии тука знаат колку бев активна едно време, па можеби и година траеше.После тоа ми здосади, нормално како што може се` да здосади не дека беше до форумот или до членовите, едноставно јас немав интерес.
  Ама сега почна да ми фали форумот, зезањето, „кавгањето“, дискусиите, лудите членови, помалку лудите членови..ма се` почна да ми фали :)
  Гледам сега и многу нови членови има што ми се допаѓа, предвидувам одење по нагорна линија на форумов па ќе видиме.
   
  На diva orhideja, Prashina, Змејче и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Заборавив да напишам во најгоре запишаното, еднаш порано ја стегнав melpomena уствари стегнав да ја следам, ама со тек на време не знам што се деси ми се избриша. Сигурно е некој вирус во прашање или накој хакер, вероватно тој што и го хакнуваше профилот на диди.
  Ех какви времиња беа тогаш...
   
  На Mila Kunis, melpomena, Сара.13 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Џабе Мајоре, децава не разбираат :D :rofl
  Туку ти стасаа еврата? :D
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 9. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  А тебе ти стаса невестата? :mstickle
   
  На Y1K991 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931

  И кога го пушти Rubin - Драган Вучич...
  е​
  Иначе другиот форум е во дефект, па користам ситуација да ве поздравам. Секогаш кога доаѓам на форумов, секое логирање ве поздравувам сите. (smoke)(handshake) Јас не ве заборавам, ама некој ме заборавиле. :nah А како што гледам се помалце и помалце се сеќаваат луѓево на старата прва-гарда и се понепознати нови лица. :)

  Се гледаме некад, некаде, пак...
   
  На Y1K991, alba и Selma им се допаѓа ова.

Сподели: