Како го доживувате форумот?

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Порано беше интересно. Сега не. Сега отворам еднаш дневно.
И кај и да е ќе си идеш засекогаш нели :zelen

Вака кога ве читам порано ова порано она, ми недостига, сакам да се врати тоа време... што ве спречува и сега да се забавувате ко тогаш? Давајте предлози, отварајте теми, заживејте го форумов ,потрудете се да биде како порано, па жалете се дека не е можно. Ако не пробате од каде ќе знаете дека нема надеж да биде и подобро од некогаш?

Сами на себе веќе сме си досадни, знаеме кои сме и кои ни се ставовите. Тоа што најмногу ни треба е нови интересни членови и повеќе акција од старите.
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
И кај и да е ќе си идеш засекогаш нели :zelen

Вака кога ве читам порано ова порано она, ми недостига, сакам да се врати тоа време... што ве спречува и сега да се забавувате ко тогаш? Давајте предлози, отварајте теми, заживејте го форумов ,потрудете се да биде како порано, па жалете се дека не е можно. Ако не пробате од каде ќе знаете дека нема надеж да биде и подобро од некогаш?

Сами на себе веќе сме си досадни, знаеме кои сме и кои ни се ставовите. Тоа што најмногу ни треба е нови интересни членови и повеќе акција од старите.
Не можеш да ја споредиш гужвата од пред 22-24 месеци со оваа сега. Хоупче го знаеш она: Секогаш се враќаме, таму каде што сме биле среќни.
Јас си отворам нови теми и сам си реплицирам во нив, hence се забавувам :frantic
Пис мачко :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Го заборави радиото што го имавме на форумов па сегашната супермодераторка Sarah пушташе музика и поздравуваше а јас и давав преку скајп џинглови :)

Леле да аххахаха, и знам една вечер за секој посебна песна, кој како доживувам. Се сеќавам декаја пуштив i got the power и поздрав од модераторите.
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Многу форумџии тука знаат колку бев активна едно време, па можеби и година траеше.После тоа ми здосади, нормално како што може се` да здосади не дека беше до форумот или до членовите, едноставно јас немав интерес.
Ама сега почна да ми фали форумот, зезањето, „кавгањето“, дискусиите, лудите членови, помалку лудите членови..ма се` почна да ми фали :)
Гледам сега и многу нови членови има што ми се допаѓа, предвидувам одење по нагорна линија на форумов па ќе видиме.
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Заборавив да напишам во најгоре запишаното, еднаш порано ја стегнав melpomena уствари стегнав да ја следам, ама со тек на време не знам што се деси ми се избриша. Сигурно е некој вирус во прашање или накој хакер, вероватно тој што и го хакнуваше профилот на диди.
Ех какви времиња беа тогаш...
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Заборавив да напишам во најгоре запишаното, еднаш порано ја стегнав melpomena уствари стегнав да ја следам, ама со тек на време не знам што се деси ми се избриша. Сигурно е некој вирус во прашање или накој хакер, вероватно тој што и го хакнуваше профилот на диди.
Ех какви времиња беа тогаш...
Џабе Мајоре, децава не разбираат :D :rofl
Туку ти стасаа еврата? :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Го заборави радиото што го имавме на форумов па сегашната супермодераторка Sarah пушташе музика и поздравуваше а јас и давав преку скајп џинглови :)
Леле да аххахаха, и знам една вечер за секој посебна песна, кој како доживувам. Се сеќавам декаја пуштив i got the power и поздрав од модераторите.

И кога го пушти Rubin - Драган Вучич...
е​
Иначе другиот форум е во дефект, па користам ситуација да ве поздравам. Секогаш кога доаѓам на форумов, секое логирање ве поздравувам сите. (smoke)(handshake) Јас не ве заборавам, ама некој ме заборавиле. :nah А како што гледам се помалце и помалце се сеќаваат луѓево на старата прва-гарда и се понепознати нови лица. :)

Се гледаме некад, некаде, пак...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991, alba and Selma