1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како го доживувате форумот?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Gemini, 25 јуни 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Тоа што ме поттикна да ја отворам оваа тема е тоа што последниве неколку дена има разни негативни мислења околу некои теми што воопшто и не би требало....Според тоа ме интересира како вие го доживувате форумов?..Јас го доживувам како место каде што можам да го трошам моето слободно време.Исто го доживавувам како место каде можам да побегнам од досадата и да научам многу корисни работи за се и сешто. За дружење и не баш затоа што никој не познавам лично, за жал.
   
  На ~ Скарлетка ~, WomanInRed, lady_blue и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Исто. Го доживувам и како место за дружење (иако не се дружам многу со членовите), онака си запознавам разни људи и во еден момент си викам -ех, разни људи разни чуди :)
   
  На The Tramp, WomanInRed, 4FUN и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  јас го гледам форумов како нива, за љубовен натпревар помеѓу форумџиите. :)
   
  На Prashina, ~ Скарлетка ~, Luckky и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Баш како форум го доживувам.... место за реклакс...некоја смеа, некоја зафрканција.... ништо сериозно од овде не барам, а и не очекувам...
   
  На Marchisio, Luckky, Gemini и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Е редно беше да се појавиш на нивата,уше денес да не се појавеше и отиде љубовта.
  А за темава одговоров ми е ист како твојот :sreken
   
  На Oleri, Gemini и 048 им се допаѓа ова.
 6. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Многу Позитивно место со многу позитивно настроени ликови каде слободно можеш да го изразиш тоа што го мислиш, а при тоа да не бидеш осудуван (може малку исмејуван ама како за зафркавање):):). Место каде со задоволство го трошам слободното време. Ајм адиктед ту ју :):)
   
  На Marchisio, The Tramp, Selma и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  мир и љубав :) можеби нешто го запоставивме форумов. ама има љубов во него :)

  Како место за лечење фрустрации.....ма да...ќе почнам со ignore маме му ****
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Катче каде го трошам моето слободно време (ако сте забележале по цел ден сум- во последно време не коментирам многу но активно си читам), овде можам да пишам сё што ми лежи на душа, да се релаксирам на реалниот свет, да си направавам со некој добар муабет, да научам нови и корисни работи... Во глобала многу интересно и опуштено, овој форум некако најмногу ми се допаѓа не дека сум модератор туку стварно некако ми има шмек форумот, а членовите ја прават таа атмосфера, сите ми се посебни на некој начин. :)
   
  На Avona Vi, Marchisio, WomanInRed и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Место за забава. :cool:
   
  На WomanInRed, Marchisio и Gemini им се допаѓа ова.
 10. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Зависно кој форум. Општо вака за сите ги доживувам како место каде што лежерно можам да стигнам до некои информации/размена на искуства, понекоја шалабала, дружба. Да се разбереме ова не е Сорбона или што ми ти ја знам, сепак интернет просторот е неограничен.
   
  На Bum-Bum, Hip.Hop_MKD и Taa Sum.. им се допаѓа ова.

Сподели: