Како го доживувате форумот?

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Тоа што ме поттикна да ја отворам оваа тема е тоа што последниве неколку дена има разни негативни мислења околу некои теми што воопшто и не би требало....Според тоа ме интересира како вие го доживувате форумов?..Јас го доживувам како место каде што можам да го трошам моето слободно време.Исто го доживавувам како место каде можам да побегнам од досадата и да научам многу корисни работи за се и сешто. За дружење и не баш затоа што никој не познавам лично, за жал.
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,871
1,123
Тоа што ме поттикна да ја отворам оваа тема е тоа што последниве неколку дена има разни негативни мислења околу некои теми што воопшто и не би требало....Според тоа ме интересира како вие го доживувате форумов?..Јас го доживувам како место каде што можам да го трошам моето слободно време.Исто го доживавувам како место каде можам да побегнам од досадата и да научам многу корисни работи за се и сешто. За дружење и не баш затоа што никој не познавам лично, за жал.
Исто. Го доживувам и како место за дружење (иако не се дружам многу со членовите), онака си запознавам разни људи и во еден момент си викам -ех, разни људи разни чуди :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
јас го гледам форумов како нива, за љубовен натпревар помеѓу форумџиите. :)
Е редно беше да се појавиш на нивата,уше денес да не се појавеше и отиде љубовта.
А за темава одговоров ми е ист како твојот :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oleri, Gemini and 048

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,412
1,103
Многу Позитивно место со многу позитивно настроени ликови каде слободно можеш да го изразиш тоа што го мислиш, а при тоа да не бидеш осудуван (може малку исмејуван ама како за зафркавање):):). Место каде со задоволство го трошам слободното време. Ајм адиктед ту ју :):)
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,269
9,111
1,683
Е редно беше да се појавиш на нивата,уше денес да не се појавеше и отиде љубовта.
А за темава одговоров ми е ист како твојот :sreken
мир и љубав :) можеби нешто го запоставивме форумов. ама има љубов во него :)

Како место за лечење фрустрации.....ма да...ќе почнам со ignore маме му ****
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Катче каде го трошам моето слободно време (ако сте забележале по цел ден сум- во последно време не коментирам многу но активно си читам), овде можам да пишам сё што ми лежи на душа, да се релаксирам на реалниот свет, да си направавам со некој добар муабет, да научам нови и корисни работи... Во глобала многу интересно и опуштено, овој форум некако најмногу ми се допаѓа не дека сум модератор туку стварно некако ми има шмек форумот, а членовите ја прават таа атмосфера, сите ми се посебни на некој начин. :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
Зависно кој форум. Општо вака за сите ги доживувам како место каде што лежерно можам да стигнам до некои информации/размена на искуства, понекоја шалабала, дружба. Да се разбереме ова не е Сорбона или што ми ти ја знам, сепак интернет просторот е неограничен.