1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како го доживувате форумот?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Gemini, 25 јуни 2012.

1. Gemini

Gemini Староседелец

Зачленет на:
    24 мај 2012
    Мислења:
    2,477
    Допаѓања:
    5,079
    Тоа што ме поттикна да ја отворам оваа тема е тоа што последниве неколку дена има разни негативни мислења околу некои теми што воопшто и не би требало....Според тоа ме интересира како вие го доживувате форумов?..Јас го доживувам како место каде што можам да го трошам моето слободно време.Исто го доживавувам како место каде можам да побегнам од досадата и да научам многу корисни работи за се и сешто. За дружење и не баш затоа што никој не познавам лично, за жал.

На ~ Скарлетка ~, WomanInRed, lady_blue и уште 4 други им се допаѓа ова.
  2. emzzy

emzzy Староседелец

Зачленет на:
    25 февруари 2012
    Мислења:
    1,374
    Допаѓања:
    1,871
    Исто. Го доживувам и како место за дружење (иако не се дружам многу со членовите), онака си запознавам разни људи и во еден момент си викам -ех, разни људи разни чуди :)

На The Tramp, WomanInRed, 4FUN и уште 2 други им се допаѓа ова.
  3. Y1K991

Y1K991 Parleur

Зачленет на:
    1 март 2012
    Мислења:
    6,262
    Допаѓања:
    9,105
    јас го гледам форумов како нива, за љубовен натпревар помеѓу форумџиите. :)

На Prashina, ~ Скарлетка ~, Luckky и уште 4 други им се допаѓа ова.
  4. Kitty

Kitty Староседелец

Зачленет на:
    26 март 2012
    Мислења:
    2,673
    Допаѓања:
    6,921
    Баш како форум го доживувам.... место за реклакс...некоја смеа, некоја зафрканција.... ништо сериозно од овде не барам, а и не очекувам...

На Marchisio, Luckky, Gemini и уште 2 други им се допаѓа ова.
  5. melpomena

melpomena Енигма

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    8,231
    Допаѓања:
    17,756
    Е редно беше да се појавиш на нивата,уше денес да не се појавеше и отиде љубовта.
    А за темава одговоров ми е ист како твојот :sreken

На Oleri, Gemini и 048 им се допаѓа ова.
  6. Mystique

Mystique Староседелец

Зачленет на:
    18 јуни 2012
    Мислења:
    753
    Допаѓања:
    1,411
    Многу Позитивно место со многу позитивно настроени ликови каде слободно можеш да го изразиш тоа што го мислиш, а при тоа да не бидеш осудуван (може малку исмејуван ама како за зафркавање):):). Место каде со задоволство го трошам слободното време. Ајм адиктед ту ју :):)

На Marchisio, The Tramp, Selma и уште 2 други им се допаѓа ова.
  7. Y1K991

Y1K991 Parleur

Зачленет на:
    1 март 2012
    Мислења:
    6,262
    Допаѓања:
    9,105
    мир и љубав :) можеби нешто го запоставивме форумов. ама има љубов во него :)

Како место за лечење фрустрации.....ма да...ќе почнам со ignore маме му ****

На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Selma

Selma Ingenious

Зачленет на:
    15 февруари 2012
    Мислења:
    4,375
    Допаѓања:
    7,071
    Катче каде го трошам моето слободно време (ако сте забележале по цел ден сум- во последно време не коментирам многу но активно си читам), овде можам да пишам сё што ми лежи на душа, да се релаксирам на реалниот свет, да си направавам со некој добар муабет, да научам нови и корисни работи... Во глобала многу интересно и опуштено, овој форум некако најмногу ми се допаѓа не дека сум модератор туку стварно некако ми има шмек форумот, а членовите ја прават таа атмосфера, сите ми се посебни на некој начин. :)

На Avona Vi, Marchisio, WomanInRed и уште 2 други им се допаѓа ова.
  9. The Tramp

The Tramp Филмохолик

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,367
    Допаѓања:
    4,942
    Место за забава. :cool:

На WomanInRed, Marchisio и Gemini им се допаѓа ова.
  10. Saladin

Saladin Unbaised
    Член на администрација

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    5,993
    Допаѓања:
    9,620
    Зависно кој форум. Општо вака за сите ги доживувам како место каде што лежерно можам да стигнам до некои информации/размена на искуства, понекоја шалабала, дружба. Да се разбереме ова не е Сорбона или што ми ти ја знам, сепак интернет просторот е неограничен.

На Bum-Bum, Hip.Hop_MKD и Taa Sum.. им се допаѓа ова.

Сподели: