1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како го доживувате форумот?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Gemini, 25 јуни 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Хм интересна тема. Ме потсети на времето кога само читав и се нервирав со кумановскиот дијалект на парвати, добро признавам интересно човече беше ама ужасно ме нервираше со кумановскиот.
  Бидејќи се регистрирав во 2012 знам како беше и да, фали тоа време ама не она време кога се пишуваа по милион мислења во играчница и кога се броеше до 1000, или кога ќе се почнеше со некој муабет што може да се направи на фб или во конверзација.
  Интересно е и сега, не знам за вас ама мене ми е. Можеби дека се активирав јас и се радувам :cool:
   
  На Ditto+Maker му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Премногу сериозно.
   
 3. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  На форумов се зачленив преку пост на тема на фб која одма ми привече внимание. И искрено тогаш дебатирањето на темите и тие што го одржуваа форумот @Electra @JaMi @Lena @Saladin @Redhead @Хоуп* @melpomena @parvati @Nightmare_f @MissChievous @existence @Aristokrat @--Асклепиј-- @Altaïr
  , како да се хранев од нивните мислења :) Го сакам форумов, не би отишла на друг, иако мислам дека ако не се истиве предходно што ги наброив дека досега ќе беше минато.
  П.С. Има уште многу кои се дел од форумов иако сега не се толку активни сепак го делам мислењето за сите кои оставиле трага на форумов
   
  #53 BlackTulip, 20 јануари 2015
  Последна промена: 20 јануари 2015
  На Electra, Redhead, Lena и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Мене си ме испуштила. :(
  Едит: Ете меее :cool:
   
  #54 Altaïr, 20 јануари 2015
  Последна промена: 20 јануари 2015
 5. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Ами да се сетам на старото име прво, :zelen
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 6. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Во последно време форумов ми е како библија....отварам,читам,Алф,Абрахас и Хептаграм...вртам страни,ништо не разбирам и затварам.:|
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Форумов го доживувам како кладилница, или литературно, обложувалница.
  Секакви луѓе си влегуваат и секакви муабети се прават, од спорт па до политики и секакви глупости. Уствари флрумов моментално е како кладилница при крајот на работно време, кога си одат сите. Ама верувам дека, ќе почне некоја јака утакмица и ќе се наполни пак. :)
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Форумско Црно-бел свет- баланс на лошото и доброто.

  [​IMG]
   
  На Prashina и diva orhideja им се допаѓа ова.
 9. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Супер е овде интересно е!!! :):)
   
 10. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  За совети,за помош.за дружба,за нови познавања,за забава
   

Сподели: