Како го доживувате форумот?

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Хм интересна тема. Ме потсети на времето кога само читав и се нервирав со кумановскиот дијалект на парвати, добро признавам интересно човече беше ама ужасно ме нервираше со кумановскиот.
Бидејќи се регистрирав во 2012 знам како беше и да, фали тоа време ама не она време кога се пишуваа по милион мислења во играчница и кога се броеше до 1000, или кога ќе се почнеше со некој муабет што може да се направи на фб или во конверзација.
Интересно е и сега, не знам за вас ама мене ми е. Можеби дека се активирав јас и се радувам :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ditto+Maker

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
На форумов се зачленив преку пост на тема на фб која одма ми привече внимание. И искрено тогаш дебатирањето на темите и тие што го одржуваа форумот @Electra @JaMi @Lena @Saladin @Redhead @Хоуп* @melpomena @parvati @Nightmare_f @MissChievous @existence @Aristokrat @--Асклепиј-- @Altaïr
, како да се хранев од нивните мислења :) Го сакам форумов, не би отишла на друг, иако мислам дека ако не се истиве предходно што ги наброив дека досега ќе беше минато.
П.С. Има уште многу кои се дел од форумов иако сега не се толку активни сепак го делам мислењето за сите кои оставиле трага на форумов
 
Последна промена:

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
На форумов се зачленив преку пост на тема на фб која одма ми привече внимание. И искрено тогаш дебатирањето на темите и тие што го одржуваа форумот @Electra @JaMi @Lena @Saladin @Redhead @Хоуп* @melpomena @parvati @Nightmare_f @MissChievous @existence , како да се хранев од нивните мислења :) Го сакам форумов, не би отишла на друг, иако мислам дека ако не се истиве предходно што ги наброив дека досега ќе беше минато.
Мене си ме испуштила. :(
Едит: Ете меее :cool:
 
Последна промена:

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,746
253
Во последно време форумов ми е како библија....отварам,читам,Алф,Абрахас и Хептаграм...вртам страни,ништо не разбирам и затварам.:|
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Форумов го доживувам како кладилница, или литературно, обложувалница.
Секакви луѓе си влегуваат и секакви муабети се прават, од спорт па до политики и секакви глупости. Уствари флрумов моментално е како кладилница при крајот на работно време, кога си одат сите. Ама верувам дека, ќе почне некоја јака утакмица и ќе се наполни пак. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,517
14,427
1,683
Таму каде што треба
Форумско Црно-бел свет- баланс на лошото и доброто.

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and diva orhideja

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
127
1,053
27
За совети,за помош.за дружба,за нови познавања,за забава