1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Какво милениче имате?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Derp, 19 февруари 2012.

 1. 3pi0

  3pi0 Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  275
  моментално сум со аквариум(само караси) и 6 биљбиљи.. летово треба да ми дадат dogo argentino (куче) а исто така планирам да правам и терариум(тука се размислувам измеѓу тигрест питон албино и камелеон)
   
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  куче...и мачка...пред три дена беа две :( :place
   
 3. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Во моментов немам ништо и ми е тапа....
  Мојте не се сложуваат повеќе да чувам животни оти премногу сум се врзувала за нив и после не можам да ги преболам, налет тоа НЕ СУМ чистела по нив :/ глупости, а радо би чувала некое големо куче да не речам ПЕС :Р
   
 4. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  248
  темава ме потсети дека имах един TOXOTES
  жал ми за него, а шо убо плукаше
   
 5. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  Куче :)
   
  На Јована му/ѝ се допаѓа ова.
 6. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Имам куче, Еспањол Бретон :)
   
  На Јована му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Јована

  Јована Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 април 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  311
  јас имам куче се вика Лео пинч:D
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Antares

  Antares Староседелец

  Зачленет на:
  11 мај 2012
  Мислења:
  468
  Допаѓања:
  414
  Германски овчар со долго влакно :):)
  Еве го како мало :)
  [​IMG]
   
  На Aaliyah, bacdac, Јована и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. bacdac

  bacdac Полноправен Член

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  19
  Нека ти се здрави и живи !!!!!!!!!!!!!!
   
  На Јована му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kokakolicar Eden Nizaeden

  Kokakolicar Eden Nizaeden Активен Член

  Зачленет на:
  17 мај 2012
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  150
  Си имав бел мачор до пред еден месец кога умре на 10 (човечки броено) годиншна возраст.. Не сум љубител на мачко но пред 10 години ми дое од нигде никаде на врата и почна да си мјаука.. Беше зима и имаше снег и беше како мала снежна топка и неможевме да му одолееме и си го прибравме.. Ама ете го нема веќе, тоа е тоа.. Следно милениче ќе биде коа ќе си живеам сам, некое преубаво змииште :D
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: