Какво милениче имате?

3pi0

Староседелец
25 февруари 2012
246
275
1,063
Скопје
akkprosport.mk
моментално сум со аквариум(само караси) и 6 биљбиљи.. летово треба да ми дадат dogo argentino (куче) а исто така планирам да правам и терариум(тука се размислувам измеѓу тигрест питон албино и камелеон)
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Во моментов немам ништо и ми е тапа....
Мојте не се сложуваат повеќе да чувам животни оти премногу сум се врзувала за нив и после не можам да ги преболам, налет тоа НЕ СУМ чистела по нив :/ глупости, а радо би чувала некое големо куче да не речам ПЕС :Р
 

Astrostoper

Активен Член
5 март 2012
224
249
43
темава ме потсети дека имах един TOXOTES
жал ми за него, а шо убо плукаше
 

Kokakolicar Eden Nizaeden

Активен Член
17 мај 2012
81
150
33
Си имав бел мачор до пред еден месец кога умре на 10 (човечки броено) годиншна возраст.. Не сум љубител на мачко но пред 10 години ми дое од нигде никаде на врата и почна да си мјаука.. Беше зима и имаше снег и беше како мала снежна топка и неможевме да му одолееме и си го прибравме.. Ама ете го нема веќе, тоа е тоа.. Следно милениче ќе биде коа ќе си живеам сам, некое преубаво змииште :D
 
  • Like
Реакции: The_Mayor