1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Какво милениче имате?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Derp, 19 февруари 2012.

 1. Libra

  Libra Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
 2. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Куче од непозната раса :biggrin ама многу добар чувар на куќата е,ги препознава лошите луѓе (чичкото што носи сметка за струја,тој за вода,тој за ѓубре ) и ги лае :giggle и секогаш кога не сме дома седи пред врата и не чека :sram
   
  На Bum-Bum и Kruela им се допаѓа ова.
 3. Kruela

  Kruela Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  9
  јас си имам папагалче и името му е Коколо (Коко) и многу си го сакам ;) , иако насабајле редовно ми ги тренира нервите.
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 4. invissible ^ _^

  invissible ^ _^ Нов член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  15
  macor i kuce..od ulica..PREMNOGU znaat da cenat se sto pravime za niv..i vozvrakjaat so mnogu ljubov..za razlika od rasnite zivotni koi se rodeni vo bogatstvo (topol dom,hrana,ljubov) ne se site isti..ama povekjeto se..
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Куче и папагал
   
 6. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Куче вучијак Линда. И маче непозната раса Пабло.:)
   
 7. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  isto i mojot :eek
   
  На end. и Kruela им се допаѓа ова.
 8. marijama4e

  marijama4e Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  jas imam dve preubavi macki-Laky i Kiki,i kucence Lesi.tie se del od moeto semejstvo i nemozam da si go zamislam zivotot bez niv :)
   
 9. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  папагал,а вчера си купив и зајче (happy)
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 10. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Шарпланинец .женка
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: