Какво милениче имате?

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Куче од непозната раса :biggrin ама многу добар чувар на куќата е,ги препознава лошите луѓе (чичкото што носи сметка за струја,тој за вода,тој за ѓубре ) и ги лае :giggle и секогаш кога не сме дома седи пред врата и не чека :sram
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum and Kruela

Kruela

Нов член
19 февруари 2012
6
9
3
јас си имам папагалче и името му е Коколо (Коко) и многу си го сакам ;) , иако насабајле редовно ми ги тренира нервите.
 
  • Like
Реакции: Lady*

invissible ^ _^

Нов член
18 февруари 2012
11
15
3
South Africa
macor i kuce..od ulica..PREMNOGU znaat da cenat se sto pravime za niv..i vozvrakjaat so mnogu ljubov..za razlika od rasnite zivotni koi se rodeni vo bogatstvo (topol dom,hrana,ljubov) ne se site isti..ama povekjeto se..
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Куче вучијак Линда. И маче непозната раса Пабло.:)
 

marijama4e

Нов член
19 февруари 2012
2
0
1
30
jas imam dve preubavi macki-Laky i Kiki,i kucence Lesi.tie se del od moeto semejstvo i nemozam da si go zamislam zivotot bez niv :)