Какво милениче имате?

Derp

Нов член
19 февруари 2012
10
7
3
Јас имам мачка и куче.. мачето го најдов фрлено и го згрижив :srekenа кучево ми е пекинезер и подарок ми е..
А вие какви миленичиња имате?
 
  • Like
Реакции: Јована and Alix