1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Какво милениче имате?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Derp, 19 февруари 2012.

 1. Derp

  Derp Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  7
  Јас имам мачка и куче.. мачето го најдов фрлено и го згрижив :srekenа кучево ми е пекинезер и подарок ми е..
  А вие какви миленичиња имате?
   
  На Јована и Alix им се допаѓа ова.
 2. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  Tigrest papagal hahah :D
   
  На КрисТина К. му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  имаше ваква тема во миленици....
   
 4. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Kuche, od rasata na samoyed (inlove).
   
  На КрисТина К., Scars31 и Derp им се допаѓа ова.
 5. Derp

  Derp Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  7
  барав неможев да најдам мислам имаше ШТО САКАТЕ да имате миленик или така некако :nasmevka
   
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Две сиви мачки! :p
   
 7. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Домашно :giggle
   
  На Ringo Lise му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  AHAHAHHAHAHAHAHHA
   
 9. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Mачор и мачка:sram:pИ одвј ги поднасам:stomp:banghead
   
 10. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Ааааааааа и имам и риба:D(happy):smug
   
  На The Tramp и Derp им се допаѓа ова.

Сподели: