1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Какво милениче имате?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Derp, 19 февруари 2012.

 1. Eva

  Eva Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  100
  Две желки (happy)
   
 2. Везилка

  Везилка Активен Член

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  220
  Proud Persian cat owner :wub
   
 3. Ivanna

  Ivanna Нов член

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Kuche(nepoznata rasa:)) se vika Bendzina i macka bela :)
   
 4. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  Куче чувам, моето срцуфче Буба се вика , чивава...целата е бела и многу е хиперактивна, исто како газдарицата хахах (inlove)
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Си имам мачка Кики. Изгледа сеа скоро ќе имам и мачиња мали :D
   
  На bacdac му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Deadelina93

  Deadelina93 Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  107
  една сива мачка и еден дебел зелен папагал(се вика цацко) ;)
   
 7. bacdac

  bacdac Полноправен Член

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  19
  Црн Германски Овчар (чистокрвен) macence Angorce so zeleno i plavo oko i
   
 8. bacdac

  bacdac Полноправен Член

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  19
  A дали некој има миленик Тарантула
   
 9. end.

  end. Полноправен Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  78
  Папагал.. :)
   
 10. Alix

  Alix Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  44
  мачор. го најдов надвор кога беше одвај месец дена старо и го згрижив. сега лудува по дома (happy)
   

Сподели: