1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Derp
Последна активност:
6 октомври 2012 во 13:20
Зачленет на:
19 февруари 2012
Мислења:
10
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
март 21

Сподели:

Derp

Нов член, Машки

Derp последен пат беше виден/а како:
6 октомври 2012