1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
end.
Последна активност:
7 декември 2013 во 12:01
Зачленет на:
3 март 2012
Мислења:
72
Допаѓања:
78
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
март 17

Сподели:

end.

Полноправен Член, Женски

end. последен пат беше виден/а како:
7 декември 2013