1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
bacdac
Последна активност:
27 јули 2012 во 16:13
Зачленет на:
27 февруари 2012
Мислења:
47
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
8

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
11 декември 1989 (Возраст: 29)

Сподели:

bacdac

Полноправен Член, Машки, 29

bacdac последен пат беше виден/а како:
27 јули 2012