1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Везилка
Последна активност:
22 мај 2013 во 23:36
Зачленет на:
20 февруари 2012
Мислења:
118
Допаѓања:
220
Поени од трофеи:
43
Пол:
Женски
Роденден:
22 ноември 1990 (Возраст: 28)

Сподели:

Везилка

Активен Член, Женски, 28

Везилка последен пат беше виден/а како:
22 мај 2013