1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Deadelina93
Последна активност:
7 мај 2013 во 20:52
Зачленет на:
15 февруари 2012
Мислења:
52
Допаѓања:
107
Поени од трофеи:
18

Ги следи 1

Следачи 3

Пол:
Женски

Сподели:

Deadelina93

Полноправен Член, Женски

Deadelina93 последен пат беше виден/а како:
7 мај 2013