1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Astrostoper
Последна активност:
11 октомври 2012 во 12:12
Зачленет на:
5 март 2012
Мислења:
224
Допаѓања:
249
Поени од трофеи:
43
Пол:
Машки

Сподели:

Astrostoper

Активен Член, Машки

нешо баниран 11 октомври 2012

Astrostoper последен пат беше виден/а како:
11 октомври 2012